FTS BİLİŞİM VE ORGANİZASYON

FTS Bilişim ve Organizasyon; fuar, seminer, kongre, konferans ve tüm projelerinizde kayıt sistemlerini oluşturmak ve proje süresince gereken teknik hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Geniş iş gücü ve uzman personeli ile geçiş sistemleri ve yazılımı, kayıt sistemi ve yazılımları, bulut yazılımı, yaka kartı ve boyun ipleri, istatistik ve raporlama, insan kaynakları hizmetleri kuruluş amacına yönelik olarak gerçekleştirdiği uygulamalardır.

Sektörde sağladığımız güvenilirlik, çözüm odaklı iş ahlakımız, iş ortaklarımızın zamanına ve haklarına saygı duyarak değer yaratan bir şirket olmaktan kaynaklanmaktadır. Gelişimini sağladığımız teknolojiler ve yüksek kalite standartlarımızla iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, ihtiyaçlarına hızlı çözümler sağlamak önceliğimizdir.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda sektörel yeniliklere açık, kendi uzmanlık alanımızda AR-GE çalışmalarına önem vererek müşterilerimizin beklentilerini ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak hedefimizdir.

İş ortaklarımıza üst düzeyde hizmet vererek fuar, kongre, toplantı ve organizasyon sektöründe öncü olmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilirsiniz !

Fuar Teknik Sistemleri

0212 598 59 79